Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Зухвалі рейдерські атаки на РОСТОК-ХОЛДИНГ продовжуються

17-го січня близько трьох десятків озброєних молодиків увірвалися до головного офісу групи агропідприємств та забарикадували вхід. Працівники компанії не мали змоги потрапити на свої робочі місця, власника взагалі не пустили на територію. Молодики провокували працівників та поліцейських, які встановлювали обставини інциденту. На підтримку поліції прибули спецпризначенці, які затримали тітушок, – і головний офіс «РОСТОК-ХОЛДИНГ» було розблоковано. Приміщення «РОСТОК-ХОЛДИНГ» тітушки захопили за вказівкою Національного агентства з виявлення та управління активами – АРМА. Адвокати розцінюють дії АРМА як такі, що суперечать українському законодавству та сприяють рейдерству.

Андрій Шваб, заступник генерального директора групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» з правових питань:
Без участі наших адвокатів, таємно винесено ухвалу про зміну способу зберігання речових доказів шляхом передачі корпоративних прав і нерухомого майна в управління Нацагентства АРМА. Це зроблено, ми вважаємо, з однією метою – позбавити можливості власників ефективно управляти бізнесом, а в кінцевому результаті – забрати цей бізнес.

За роз’ясненнями до Нацагентства зверталися журналісти, але в офісі АРМА перед ними просто зачинили двері. Між тим, ситуація зацікавила Національне антикорупційне бюро. Старші детективи НАБУ вже розпочали досудове розслідування. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» заявляє, що буде боротися далі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023