Жуков, Лесик, зеленка та піар

Бюста немає, а квіти несуть. 18 червня 1974 року помер радянський маршал Георгій Жуков. У Харкові ця подія не лишилася непоміченою членами організацій «Трудова Харківщина» та «Союз радянських офіцерів», вони прийшли з квітами до поваленого нещодавно постаменту. Акцію очолив ексдепутат Харківської міськради Андрій Лесик. На противагу цій акції до порожнього постаменту прийшли і представники організацій “Світанок” і “Фрайкор“. Під час словесної суперечки сторін Лесик традиційно для себе заявляв, що “Росія  не є агресором” і “на Донбасі громадянська війна”. У ході перепалки Лесика облили зеленкою.

Відео з сьогоднішніх подій біля постаменту скинутого пам`ятника Жукову, де "Трудова Харківщина" й "Союз радянських офіцерів" намагалися вшанувати його смерть. Туди також прибув одіозний сепаратист Лесик, який після невеликої дискусії з ганьбою втік й перефарбувався в популярний зараз політичний колір.

Опубліковано ФРАЙКОР Вівторок, 18 червня 2019 р.

19 червня Андрій Лесик повідомив, що звернеться за фактом облиття зеленкою до поліції:

Только что вместе с моим адвокатом Тихоненков Дмитрий, я подготовил заявление в полицию о внесении данных в ЕРДР по поводу хулиганских действий группы лиц, которые пытались сорвать торжественное мероприятие.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100