Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Жорстоке вбивство юнаком: Завдавав удари, поки не зламався ніж

У Сєвєродонецьку розкрили вбивство, скоєне з особливою жорстокістю. За 10 днів поліцейські затримали підозрюваного – ним виявився неповнолітній юнак. Через що пішов на злочин, дізналися Вісті Ньюс.

Тіло чоловіка з десятками колотих ран знайшли у Сєвєродонецьку 7-го листопада. Труп виявили біля складського приміщення.

Віталій Коваленко, начальник сектору моніторингу Сєвєродонецького відділу поліції:
Огромное количество ножевых ранений. Как в дальнейшем пояснил сам задержаный, он наносил ранения до тех пор, пока не сломался нож.

Експерти встановили, що 52-річна жертва ще була живою, коли нападник втік. Правоохоронці також з’ясували: до складів вбивця прийшов цілеспрямовано, маючи при собі зброю.

Віталій Коваленко, начальник сектору моніторингу Сєвєродонецького відділу поліції:
Лицо, которое его совершило, изначально шло на данное преступление из корыстных мотивов и допускало для себя убийство человека. Целью преступления – было завладение денежными средствами, которые хранились в складском помещении.

Гроші нападник так і не забрав. Зізнався, що ситуація вийшла з-під контролю, тому він втік. Затримали підозрюваного у вбивстві 17 листопада, це 17-річний юнак.

Віталій Коваленко, начальник сектору моніторингу Сєвєродонецького відділу поліції:
Лицу, совершившему данное преступление, грозит от 10 до 15 лет лишения свободы.

Нині неповнолітньому суд вже обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023