Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Житомирщина: Матір зачинила дітей у будинку без опалення та їжі

Два дні їли кашу з цибулею та грілись об кошенят. Матір із Житомирщини зачинила дітей у будинку без опалення та їжі. “Пішла у справах” – так жінка пояснила свою відсутність поліції, як стало відомо Вісті Ньюс.  Маленьких бранців відправили до лікарні. Горе-матір збираються позбавитися материнства.


Про те, що один з учнів вже тривалий час не приходить до школи, поліція дізналась від бердичівської вчительки. Правоохоронці пішли додому до 8-річного хлопчика. Побачене вразило всіх. Троє малих дітей у будинку були лишені на самоті.

Олеся Чубоха, інспектор ювенальної превенції Бердичівського ВП:
Старша дитина повідомила, що мати відсутня, відсутня декілька днів. І коли ми вже з’ясували місцезнаходження матері, мати з’явилася додому, відчинила двері.

Восьмирічний хлопчик через вікно розповів, що мати два дні тому залишила їм миску гречаної каші, нарізану цибулину та пішла з дому. Маленька сестричка постійно плакала. Аби зігріти її, малеча підкладала до ліжка кошенят.

Олеся Чубоха, інспектор ювенальної превенції Бердичівського ВП:
Діти проживали в жахливих умовах: була антисанітарія, розкидані речі, безліч, відсутність харчових продуктів, встановили, що будинок не опалюється, що він відрізаний від газопостачання. Їжа була в обмеженій кількості. Діти були частково одягнуті.

Дітей відправили до місцевої лікарні. Медики діагностували в них переохолодження та застуду.

Надія Шишмінцева, лікар інфекційного відділення Бердичівського ТМО:
Їх стан кращий, але ще кашель та нежить зберігаються. Вони активні, граються. Всім задоволені.

Мати-одиначка вже тривалий час перебувала на обліку у соцслужбах. Однак до поліції справа ще не доходила. Зараз вирішується питання, щодо позбавлення жінки материнства.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023