Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Житомир: Затримали кривдника Вікторії Шилюк

У Житомирі затримали нападника на 19-річну студентку, повідомляють Вісті Ньюс. Підозрюють у жорстокому побитті хлопця на рік старшого за свою жертву – 20-річного молодика, студента 3-го курсу. Нагадаємо, 3 січня побиту дівчину, Вікторію Шилюк, студентку 3-курсу Житомирського державного університету імені Івана Франка, знайшли на вулиці. Вона була роздягнута та не приходила до тями. Нападник зірвав з неї золоті прикраси. Жертва довгий час була в комі, наразі, на щастя, її стан покращився. Уразі якщо провину затриманого доведуть, закон за скоєне передбачає, від 8 до 15 років позбавлення волі. Проти нього відкрите провадження за статтею “розбій”. Також слідчі повідомили, що затриманий може бути причетним і до низки інших злочинів. Вийти на слід підозрюваного вдалося в тому числі й завдяки камерам відеоспостереження, які в Житомирі встановлені на багатьох будинках і навіть у приватному секторі.

Михайло Сорока, начальник Житомирського ВП:
Ми встановили місце збуту викрадених речей, встановили, хто збував ці речі. Відповідно ці речі ідентифіковані, це речі, що пропали у нашої потерпілої. Далі встановили осіб, які ці речі збували.

Віктор Бугира, начальник управління карного розшуку ГУНП в Житомирській області:
Вів, в принципі, звичайний спосіб життя. Так як він розповідав, вів займався спортом, спиртним не зловживав. Безпосередньо перед скоєнням злочину він вжив значну кількість спиртного.

В’ячеслав Печененко, начальник Житомирської поліції:
Те, що це дійсно та особа, а не помилково затримана людина, це 100%.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023