Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Житель Одещини закопав скарб з чужими грошима

Житель Одещини закопав скарб. Ось тільки гроші в ньому були чужі, як стало відомо Вісті Ньюс. Літня жителька Ізмаїлу зателефонувала на “102” і розповіла – вночі її пограбували. Пенсіонерка прокинулася від звуку розбитого скла. Невідомий чоловік заліз до її будинку через вікно та забрав з-під матраца 16 000 гривень. За кілька днів поліція ідентифікувала особу крадія. Це 23-річний місцевий житель. Молодик вже неодноразово був судимий за крадіжки. Куди йти й де брати гроші, хлопець добре знав. Кілька місяців тому винаймав житло по сусідству та купував продукти у старенької. Половину краденого чоловік встиг витратити, а ось решту запопадливо вирішив закопати. Зараз крадій перебуває під вартою. Про причини свого дивного вчинку молодик розповів на слідчому експерименті.

Затриманий:

– С какой целью спрятали?
– Чтоб сесть в тюрьму, чтоб выйти и потом жить красиво.
– Тут тысяч шесть гривен.
– А сколько было?
– Было 16
– А остальные где?
– Потратил? Ну а что, смотреть на них было?

Роман Галкін, начальник Ізмаїльського відділу поліції ГУНП в Одеській області:
В ходе проведенных следственных мероприятий он дал правдивые показания и показал место, где закопал денежные средства. В его присутствии в огороде были откопаны денежные средства. Около 10 000 гривен, а так же остальную сумму он тратил на свои нужды.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023