Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Житель Чернігова пограбував закордонну авіакомпанію

Житель Чернігова зламав систему захисту серверів закордонної авіакомпанії, а далі намагався продати базу даних одного з найпопулярніших авіаперевізників, як стало відомо Вісті Ньюс. А це приватна інформація – це більше ніж 120 тисяч осіб. Ціну за базу даних визначив біткоїнами – 3 БТС. Детальніше про це дізналися наші журналісти.

Продати бази даних 20-річний житель Чернігова збирався на закритому форумі для хакерів. У ході слідства виявилося, що “хакнув” спритник базу однієї з всесвітньовідомих авіакомпаній, яка обслуговувала десятки країн. В тому числі й Україні.

Сергій Кропива, начальник Київського управління кіберполіції:
За допомогою шкідливого програмного забезпечення отримував доступ до серверного обладнання міжнародної компанії з перевезення, скачав звідти їхню клієнтську базу та в подальшому, щоб збагатити себе на різноманітних закритих форумах пропонував закриту базу за три біткоїни.

До слова у гривнях ця сума становить майже 700 000 гривень. До будинку хакера навідалася поліція. Під час обшуку там виявили бокси, за допомогою яких хакер шукав уразливі місця системи захисту серверів, банківські картки, ноутбуки та флеш-носії. Крім цього хлопець скуповував в інтернеті техніку, аби потім перепродати. Зараз чернігівський розумник перебуває під вартою. Його звинувачують несанкціонованому втручанні в роботу електронно-обчислювальних машин. Наразі правоохоронці вставляють розмір збитків, яких молодик завдав закордонній авіакомпанії.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023