Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Жінку, яка вдарила ветерана АТО молотком, нарешті затримали

Жительку Дніпра, яка вдарила ветерана АТО молотком, нарешті затримала поліція, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, ця резонансна подія трапилася ще у жовтні 2016. Тоді, в оперному театрі, під час антракту прихильниця “Руської весни” викрикувала проросійські лозунги з балкона. Наблизившись до військового – вдарила чоловіка будівельним інструментом.

Порушницю затримали, і ЗМІ одразу оприлюднили її ім’я – це проросійська активістка Марина Меншикова. Тривалий час жінка перебувала у розшуку. Коли в жовтні 2016 її затримали, жінці присудили домашній арешт. Проте жителька Дніпра не збиралася його дотримуватися і втекла до анексованого Криму. У червні 2017 її знову затримали. Меншиковій оголосили підозру, допитали та відпустили. Коли вона знову повернулася до України й до Меншикової навідалися правоохоронці, жінка зачинилася у квартирі. Двері поліція відчиняла силою. Втікачку взяли під варту. У поліції тим часом розповіли, навіщо Меншикова принесла до театру молоток.

Ганна Старчевська, начальник відділу комунікації ГУНП в Дніпропетровській області:
Вона повідомила, що молоток вона носила із собою, тому що на її адресу надходили якісь там погрози. Зараз слідчі проводять із підозрюваною відповідні слідчі дії, для того, щоб перекваліфікувати справу на більш тяжку. Це хуліганство, частина третя і відповідно саме з цією статтею виходити до суду.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023