Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Жінка захопила в заручники дитину та погрожувала відрізати голову

Жінка на Сумщині взяла в полон хлопчика, щоб змусити повернути свою доньку з дитбудинку, як стало відомо Вісті Ньюс. Звільнили маленького бранця та віддали до рук переляканій матері поліцейські.

Погрожувала життю чужої дитини заради повернення своєї. У Сумах жінка полонила хлопчика та погрожувала вбити його. До шиї дитини приставила ніж.

Мати захопленої дитини:

Утром ко мне ворвалась так называемая подруга, угрожала мне и моему ребенку. Я ее вывела из квартиры. Пока вызывали полицию, пока разговаривали, она вернулась и закрылась там, сломала замок.

Як виявилося, у квартирі зачинилася жителька Луганської області, яка хотіла забрати з дитбудинку свою доньку.

Володимир Бабич, заступник начальника ГУНП в Сумській області:
Громадянка молодого віку, до 30-ти, яка взяла попередньо дитину в заручники з метою особистої неприязні до своєї подруги, мами цього хлопчика. Тримала, погрожувала відірвати голову.  Хлопчику близько 10-ти років, на ім’я Ілля.

Вчинок жінки психолог, якій довелося вести перемовини зі зловмисницею, назвала цілком усвідомленим. Та помноженим на відчай і алкоголь. Зловмисниця обіцяла виправитися та стати гарною матір’ю, якщо їй повернуть 3-річну доньку.

Олена Ковальова, керівник відділу психологічного забезпечення ГУНП в Сумській області:

В ходе переговоров мне удалось убедить ее не причинять ребенку никаких телесных повреждений, хотя с ее стороны звучали угрозы свернуть голову и были действительно попытки и приставлялся к горлу ребенка нож. Мы пытались ее успокоить и ребенка, пытались найти какие-то душевные струны, которые могли затронуть женщину, которая взяла в заложники ребенка. Она пошла на контакт, согласилась обменять своего ребенка на того, которого взяла в заложники и после разрешила мне войти к ней в квартиру, поговорить с ней. И после отдала мне свою дочку.

Наразі жінка затримана. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею захоплення заручників, санкція якої передбачає до 15 років позбавлення волі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023