Жінка намагалася продати двох своїх старших дітей 35 тис. доларів

Чергова зозуля. У Хмельницькому жінка намагалася продати двох своїх старших дітей, як стало відомо Вісті Ньюс. Малечу оцінила в 35 тисяч доларів. Свою третю дитину мати планувала збути трохи пізніше, коли та підросте.

Дівчинку та хлопчика – 5-ти та 7-ми років – зробила товаром. Матір продавала двох своїх дітей, щоб не забрали органи опіки. Шокуючий інцидент відбувся у Хмельницькому.
Місцеві соцслужби визнали, що сім’я веде асоціальний спосіб життя, тож дітей мали забрати. Тому жінка провела оборудку з продажу. За двох малих попросила 35 тисяч доларів. Поліція затримала жінку, коли та брала гроші. Жінка наразі затримана.

Ігор Бабій, начальник відділу слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області:
Передбачено покарання у вигляді від 8 до 15 років позбавлення волі.

У поліції інформують, у 27-річної жінки троє дітей. Є ще менша дитина. Її доля мала б скластися схоже – жінка зізналася її вона планувала продати через півроку, коли трохи підросте. Наразі вирішується питання про обрання жінці запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Малолітні діти передані поліцейськими до підрозділу у справах дітей для подальшого поміщення до дитячого притулку.

Залишити відповідь