Жанна Власенко, постраждала в резонансній ДТП на Сумській, народила дівчинку

Жанна Власенко народила дівчинку. Вагітна, яка постраждала в резонансній ДТП на Сумській 18 жовтня  у Харкові, добре себе почуває, і зараз разом із чоловіком вони вже бавлять немовля, як стало відомо Вісті Ньюс. Роди були плановими й, як і прогнозували лікарі, – через травми після аварії їх провели за допомоги кесаревого розтину. Жанна народжувала разом із чоловіком. Нагадаємо, за здоров’я майбутньої мами і її дитини стежила вся країна. Адже після рокового вечора, коли в натовп перехожих врізався Lexus Олени Зайцевої, 30-річна вагітна 3 тижні провела в медикаментозній комі. А виписали її з лікарні тільки через місяць після ДТП. Ім’я донечки Жанна поки не розголошує. Медики радіють гарному самопочуттю породіллі і її доньки та обіцяють виписати їх вже в найближчі дні.

Володимир Ярош, заступник головного лікаря з медичної частини Харківської облклінічної лікарні:

18 октября была госпитализация и 22 ноября была выписана из нейрохирургического отделения. А потом еще была одна госпитализация в отделении патологии беременности экстрагенитальной патологии для контроля. Имелись переломы лонных костей и седалищной кости. Для того, чтобы избежать травматизации и ребенка и мамы в период родов.

В 2 часа 07 минут родилась девочка. 2 815 вес. 46 см рост. Состояние нормальное. На сегодняшний день и мама, и дочечка готовятся к выписке, состояние их удовлетворительное. Надеемся, что эти события самые плохие в ее жизни и самые последние. Партнерские роды, муж был.

Залишити відповідь