Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Жахлива знахідка в Дніпрі: у сміттєбаці знайшли немовля

Несподівана жахлива знахідка в Дніпрі. У сміттєбаці жінка знайшла немовля, як стало відомо Вісті Ньюс. Поліції вона розповіла – просто гуляла з собакою. Та той раптом кинувся до контейнеру зі сміттям. Як виявилося, пес знайшов маленьке тіло. Встановити точний вік дитини експертам дуже важко. Адже, за попередніми даними, на смітнику тіло пролежало кілька тижнів. Фахівці назвали стать загиблої дитини – це дівчинка. На момент смерті їй було не більше місяця. Зараз поліція шукає батьків немовляти та з’ясовує причини смерті. Триває слідство.

Ганна Старчевська, начальник відділу комунікацій в Дніпропетровській області:
Будемо чекати на з’ясування причини смерті, будемо питати всіх, хто мешкає поблизу, можливо вони бачили жінку, яка була вагітна і після якогось періоду вона залишилась без дитинки. Тому тривають пошукові заходи.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023