Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

“Здай Пушкіна на Пушкінській” – у Харкові можна здати макулатуру і допомогти ЗСУ

У Харкові збирають макулатуру для допомоги ЗСУ: акцю назвали “Здай Пушкіна на Пушкінській”. Її започаткували журналісти Gwara Media. Місцем збору стала кав’ярня «Кава Медіа». Організатори наголошують: не всі можуть донатити можна грошима, а макулатура є в кожній оселі.

Якщо у Вас теж є зайве на полицях, то несіть сюди вул. Пушкінська, 63 (ст. м. Пушкінська). Кав’ярня працює щодня з 10:00 до 17:00.

Для мешканців інших міст є варіант надіслати макулатуру поштою. Як це зробити, розкажуть тут.

Ярослав Устіч, ініціатор акції “Здай Пушкіна на Пушкінській”:

50% людей, які приходять, – це похилі люди. Вони приносять свої бібліотеки старі, приносять бібліотеки своїх сусідів, які, на жаль, загиблі через обстріли. Їх діти, я чув такі історії від них як раз воюють. Вони всіма своїми силами, як можуть намагаються допомагати. Є книжки, які ну прям дуже шкода, насправді, так дивишся на них, блін… Але все одно, це для людей – макулатура. Ми все збираємо.

Як бонус, усі, хто приносить макулатуру, отримують знижку на каву. Якому саме підрозділу допоможуть організатори акції, вирішать щойно вдасться зібрати макулатури на суму близько мільйона гривень.

Ганна Черненко, Володимир Павлов. Вісті

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023