Збройні Сили України готуються до зими

Армія готується до зими. До кінця вересня 2017 року солдати мали отримати нове утеплене обмундирування. Приїде до частин і новинка – термобілизна. “У порівнянні з 2014 роком, ця форма в десятки разів краща”, – говорять самі військові. Тепер вона не тільки гріє, а й зберігає тепло. Шиють одяг виключно на українських заводах. Вже за кілька днів новобранці отримають зимову форму. Одяг же основної частини військових минулих призовів був замінений раніше і, за словами керівництва, буде замінений уразі потреби, дізналися Вісті Ньюс.

5 вересня з території Об’єднаного центру забезпечення Тилу Збройних Сил України, що в Харкові, виїхали колони з новою формою. Перші в черзі на обновки – військовики в АТО.

Ігор Сурін, начальник складу речей 92-ої бригади:

В зону АТО везем. Обеспечиваем первый батальон, который находится, так сказать,  на учениях с НАТО. Обеспечиваем АТО. АТО почти полностью обеспечено. В 2016 году еще кофтами. Дообеспечиваем новоприбывших.

Кожна бригада забирає своє замовлення – чи то теплий однострій, чи то зимові берці. Цікаво, що підхід до забезпечення військовиків став практичнішим і більш зручним.

Юрій Середа начальник центру загального забезпечення ВЧ А 1361:

Раніше видача речового майна здійснювалась з колес. З промисловості як тільки підходило майно воно відразу відвантажувалось до військових частин. Наразі ми вже можемо казати про запаси цього майна і про нормальну планову роботу щодо забезпечення військових частин, у першу чергу, військових частин, які задіяні в зоні проведення антитерористичної операції. Весь перелік речового майна став більш технологічним, більш зручним. Я ще не чув жодного поганого відгуку про військову форму, яка надійшла останнім часом. У вантажівках штани, куртки, флісові кофти, взуття. Обмундирування виготовлене за стандартами 2016 року. До того ж, пошите воно на вітчизняних фабриках. У порівнянні з 2014-тим роком суттєво змінилась якість одягу.

Богдан Чупилко начальник підрозділу речового забезпечення ВЧ А 1361:

Мають удосконалений знімний верх, який складається з 53% бавовни і 47% поліестеру і 100% поліестеровий утеплювач. Який має точний вигляд, але більш тепліший і більш зручніший для використання. Доповнений застібками для експлуатації, які дозволяють знімати і одягати цей одяг швидше, його просушувати.

За такою ж технологією виготовлені і куртки. У виробництві відмовилися від синтепону. Адже тих, хто перебуває в окопах, він просто не грів.

Богдан Чупилко начальник підрозділу речового забезпечення ВЧ А 1361:

У зразках 2014 року використовувався тільки бавовняний верх, наразі ми маємо вже комбіноване з поліестером суміш тканини, яка дає змогу пропускати повітря і виводити вологу. Нарешті військовики отримують новинку – термобілизну. Раніше цей предмет одягу був бавовняний і не зігрівав.

Костянтин Свиридов, т.в.о. начальника речевої служби 25 повітрянодесантної бригади:

Это белье намного классом выше. Имеется ввиду, качеством намного выше, чем предыдущее. Во-первых, есть флиска снизу, утепленная. По практике прошлой зимы могу сказать, что солдаты намного лучше отзываются. То есть оно намного лучше, чем было предыдущее. Оно утепленное, реально греет.

На запитання, чого ще не вистачає українським солдатам, керівництво військової частини відповідає: “Багато! Проте Збройні Сили отримують достатньо ресурсів, аби задовольнити ці потреби. Тож солдатські запити вирішують планово”.

Володимир Волгузов, службовець аеромобільної бригади:

Заявки рассматриваются оперативно. То есть, мы подали заявку, на следующий день ее рассмотрели. Проблемы как таковой нет, чтобы получить какое-то имущество. Главное правильно его оформить и организовать его получение.

Служитиме нова форма військовим від 2-х до 3-х років. У разі ж передчасного зносу предмет обмундирування мають негайно замінити. Переодягти новоприбулих до армії обіцяють вже до кінця вересня.

Залишити відповідь