Заради українських дітей імениті музиканти з чотирьох країн світу будуть грати для харківської публіки

23 грудня, напередодні новорічних свят міжнародний благодійний проект «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» запрошує гостей!

Що на вас чекає?
Дивовижний новорічний концерт музики, яку ви чули з дитинства і яку почуєте вперше. Музичне шоу, що 8 рік поспіль збирає аншлаги у найбільших концертних залах Харкова.

Зірки проекту:
Американська скрипалька Елізабет Піткерн, яка грає на унікальній Червоній скрипці Страдіварі (1720 р.). Це лише другий приїзд виконавиці до України. На території нашої країни вона виступала лише з МАСО «Слобожанський».

Ласло Феньо (Німеччина) – один з найкращих віолончелістів сучасності, який грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра Маттео Гоффріллера.

Даніїл Австріх (Німеччина) – скрипаль, доцент Кельнської вищої школи музики, ученик видатного майстра та викладача Віктора Третякова. Данііла пов’язує тісна творча співпраця з Харковом. Майже всі його концерти проходять у переповнених залах. Саме Харків він обрав для свого дебюту як диригента.

Брати Дворніченко: Сергій, кларнет (США) та Олександр, альт (Україна). Засновники проекту «Класична феєрія» та постійні організатори гастролей світових зірок класичної музики у Харкові.
ДИРИГЕНТ Кирило КАРАБИЦЬ (Україна-Франція) – українець, який здобув світове визнання, працює з найкращими оркестрами світу, має шалену кількість найпрестижніших нагород та відзнак у сфері музики.

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» – єдиний в Україні професійний молодіжний симфонічний колектив.

Куди підуть гроші від вашого квитка?

Кошти, зібрані від продажу квитків підуть на закупівлю необхідно обладнання для здійснення догляду та реабілітації дітей з особливими потребами.

Щороку «Класична феєрія» допомагає одному з медичних або спеціалізованих установ Харківщини. Цього року ми співпрацюємо з Богодухівським дитячим будинком-інтернатом. У закладі проживає 130 дітей з вадами розумового та фізичного розвитку. Наймолодшим вихованцям всього 4 роки.
Особливість Богодухівського дитячого будинку-інтернату полягає в тому, що тут проживають та виховуються діти з різними ступенями розумової відсталості – від помірних до найважчих. Діти з помірними ступенями розумової відсталості навчаються в установі за спеціальною програмою. Діти, які не здатні до навчання, отримують комплекс виховних та реабілітаційних послуг.
З 2018 року у Богодухівському дитячому будинку-інтернаті функціонує відділення паліативного догляду. На сьогодні у відділенні послугу паліативного догляду отримують 40 хлопчиків та дівчаток, які не можуть самостійно пересуватись.

Діткам саме з цього відділення ви і допоможете, придбавши квиток. Зібрані гроші ми витратимо на придбання мобільних ванн, спеціальних меблів, реабілітаційного обладнання.
Завітайте на концерт «Класична Феєрія», відкрийте для себе дивовижний світ музичних шедеврів і поспішайте творити добро, бо вірний шлях до щастя лежить саме через прагнення зробити щасливим інших!

Дата та час проведення: 23 грудня, о 18:30
Місце проведення: вул. Пушкінська, 88 (Палац студентів Харківського національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого).

ДАВАЙТЕ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ДІТЕЙ РАЗОМ!

Квитки тут: https://kharkov.internet-bilet.ua/klassicheskaya-feeriya

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.