Замість 3-х років в’язниці – 3 роки умовно. Тиграну Енгибаряну пом’якшили покарання

Апеляційний суд Харківської області пом’якшив покарання Тиграну Енгибаряну, водію, який 16-го січня на смерть збив парубка на пішохідному переході, як стало відомо Вісті Ньюс. Момент загибелі хлопця зняв відеореєстратор машини, що їхала поруч. Видно, що водій через подвійну смугу почав рух на великій швидкості, і пішохода від удару просто підкинуло в повітря.

Володимир Віношкін загинув на місці. Він був студентом коледжу телекомунікацій, і поспішав на тренування. Юнаку нещодавно виповнилося 17. Правоохоронці наголошували, що він перебігав дорогу на переході на блимаючий зелений світлофор.

Тигран же втік із місця аварії. Засідання у суді проходили за закритими дверима, без дозволу на зйомку. Нагадаємо, прокуратура вимагала для 18-річного водія 5 років ув’язнення, але Московський райсуд у квітні виніс вирок – 3 роки за ґратами та 3 роки без прав. Це вирок з урахуванням пом’якшуючих обставин – родині збитого хлопця виплатили компенсацію, тож вони відмовилися від будь-яких претензій до водія. А сам Енгибарян цілком визнав свою провину. Апеляцію подав захист обвинуваченого, і двоє з трьох суддів проголосували за пом’якшення вироку. Рішення апеляційної інстанції вступають в законну силу з моменту їх проголошення, тож засуджений був звільнений з-під варти у залі суду.

Євгенія Бондаренко, прес-секретар Апеляційного суду Харківської області:
Одним із доводів, яким аргументували свої апеляційні скарги адвокати, те, що на даний час у нього ряд тяжких захворювань. І зі слідчого ізолятору надійшла довідка, яка це підтверджує. Потерпілими було надано заяви про розгляд справи без їх присутності, і що вони не заперечують стосовно ст. 175 відносно обвинувваченого. Родичам потерпілого було в повному обсязі виплачено компенсацію.

Залишити відповідь