Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Зайцева визнала провину у смертельній ДТП у Харкові

Олена Зайцева, водій Лексуса попросила пробачення у родин загиблих. У залі присутні мати та батько загиблого Олександра Євтєєва, як стало відомо Вісті Ньюс.

Дронова лишать у СІЗО ще на 2 місяці без застави

аварія на Сумській, ДТП, запобіжний захід, Київський районний суд Харкова, новини Харкова, Олена Зайцева, Харків, харків новиниНагадаємо, Зайцева Олена знову в суді (Харків)

«Сторона захисту і сама Зайцева не збираються затягувати розгляд справи. Також ми не збираємось давати будь які інтерв`ю, чи іншим чином маніпулювати суспільною думкою. Тому ми вважаємо не доцільним утримання Зайцевої під вартою», — заявляє адвокат Олени Зайцевої.

У Харкові 13-го грудня суд обирав запобіжний захід для водійки Лексуса, однієї з підозрюваних у ДТП на Сумській. 20-річна дівчина плакала у залі суду та просила вибачення у близьких загиблих. Її знову лишили під вартою на 2 місяці без права застави. У середу аналогічний розгляд тривав і по керманичу Туарег Геннадію Дронову, ще одному учаснику аварії. Чоловіку викликали швидку, але медики не госпіталізували його.
13-го грудня Олена Зайцева знову в Київському райсуді Харкова – старий запобіжний захід закінчується, мають обрати новий. 20 жовтня водійка Лексуса говорила, що не вважає себе винною у ДТП, яка потягла загибель 6 людей. За 2 місяці говорить інше:
Олена Зайцева, підозрювана:
Я признаю свою вину, я готова нести ответственность и готова понести наказание, которое даст мне суд.
Зайцева плаче і просить вибачення в усіх, хто постраждав в аварії на Сумській.
Олена Зайцева, підозрювана:
Я искренне соболезную и прошу у вас прощение. Я знаю, что это ничего не вернет, но, пожалуйста, простите меня если, сможете. Я действительно скорблю, я молюсь каждый день за всех погибших и за всех потерпевших. Если бы можно было что-то вернуть, я бы отдала вою жизнь, я вам клянусь. Я никогда больше не сяду за руль.
У залі суду батьки загиблих Олександра Євтєєва, його постраждалої дружини Діани та її загиблої сестри Оксани Берченко. Вони не плачуть. Зараз родини разом реабілітують сильно травмовану 27-річну Оксану.
Ігор Берченко, батько загиблої Діани та постраждалої Оксани:
С ней ведите разговоры отвлекающие, эти занятия очень сильно отвлекают, но все равно встает вопрос: Где мой Саша? Где моя сестра?
Більше того родини Євтєєвих-Берченко відмовилися від допомоги, яку надала сім`я Зайцевої.
Світлана та Павло Вінниченки, мати та батько загиблого Олександра Євтєєва:
Вони прикривали своє, це не була допомога. Її не афішують, благодійність не афішують. Із нею не бігають по слідчим, по судам, по адвокатам. “Ось ми допомогли!”
Більше того, говорять, перевели гроші назад. Адже саме Олену Зайцеву вважають винною в аварії.
Світлана та Павло Вінниченки, мати та батько загиблого Олександра Євтєєва:
У нас загальна думка всіх батьків – це не ДТП, це умисне вбивство.
– Якби не швидкість її.
– Я за кермом більше, ніж вона живе на світі, тому я дуже хорошо знаю, понімаю, яка скорость у неї була.
– Звичайно він винен. Винен у нарушении правил дорожного движения, но не в убийстве 6 человек. 6 человек убила она, а не Дронов.
Під час засідання прокурор повідомив, досудове слідство продовжать на 4 місяці, адже правоохоронці провели не всі експертизи. Сторона обвинувачення просить подовжити минулий запобіжний захід. Після перерви суддя задовільняє клопотання.
Світлана Муратова, суддя Київського райсуду:
Продовжити підозрюваній Зайцевій Олені Олегівні 15 серпня 1997 року народження строк тримання під вартою в Харківській установі виконання покарань № 27 у межах строку досудового розслідування на 60 днів.

У СІЗО Олена Зайцева лишатиметься до 10 лютого без права внесення застави.
Інтернет-видання mediaport.ua розшифрували виступ адвоката Олени Зайцевої зі свого диктофона. Текст виступу адвоката:

«На данный момент следователями в данном уголовном производстве получен вывод автотехнической экспертизы и фоноскопической экспертизы видео событий ДТП 18.10.17.

Согласно данным экспертизам, установлено нарушение правил дорожного движения водителями Зайцевой и Дроновым. Любые возражения, непризнание данного документа, его юридической силы являются бессмысленными и неспособными. По состоянию на сегодня, я считаю, что подозрения в данном уголовном производстве обоснованны».

Bogdan Genbach повідомляє, що “розпочались судові дебати. Прокурор Блохін каже, що відсутність у Зайцевої адміністративних правопорушень за створення аварійних ситуацій у минулому — це лише недопрацювання патрульної поліції та ДАЇ. Блохін згадав відео зняте у зимній період, на якому автомобіль Олени Зайцевої рухається на червоний сигнал світлофора. Прокуратура просить для Олени Зайцевої 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.

Сторона захисту вважає, що посилання на це відео є голослівним. Не встановлено чи це той самий автомобіль, не встановлено хто був за кермом. Тому адвокат Олени Зайцевої вважає, що це відео не може характеризувати Олену Зайцеву.

Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення стосовно Олени Зайцевої в повному обсязі. 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.”

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023