Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Зайцева відмовилась йти до зали суду через судоми та тиск

У Харкові Олена Зайцева відмовилась йти до зали суду через погіршення самопочуття, як стало відомо Вісті Ньюс. Уперше меддопомогу до суду їй викликали на попередньому засіданні. Адвокати говорять, стан водійки Лексус стає гіршим із 9-го жовтня. Напередодні засідання їй до СІЗО двічі викликали швидку. За згодою всіх сторін процесу суддя викликав медиків і в суд. Навіть після надання Зайцевій допомоги вона заявила, що не може бути присутньою на розгляді. Тож 30 засідання просто напередодні річниці аварії на Сумській так і не відбулося. Його перенесли на 24-те жовтня. Адвокати потерпілих наголошують, у суду є довідки з ізолятора, що засвідчують перед конвоюванням і тиск, і температура у дівчини були в нормі. Негативно сприйняли заяву адвокатки Зайцевої і присутні родичі потерпілих.

Віктор Попрас, суддя Київського райсуду м. Харкова:
Як повідомив конвой, вона не може війти до зали суду через погане самопочуття.

Юлія Козир, адвокат Зайцевої:
У неї відбуваються щоденні у вигляді нападів значного підвищення артеріального тиску і судоржних явлений во всем теле.

Лариса Матвєєва, адвокат потерпілих у ДТП:

Сейчас в материалах дела находятся достоверные, у меня нет оснований считать их недостоверными, сведения непосредственно из СИЗО, в котором говорят, что Зайцева всю необходимую помощь получает, состояние ее удовлетворительное.

Игорь Берченко, отец погибшей и раненой в ДТП:

Пускай сценаристов лучше найдут, потому что когда бьет озноб, надо хотя бы побледнеть. И, извините, с таким видом с такими бровками, когда человек переживает, когда человек волнуется, когда у человека такие болезни, так не выглядят.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023