Зайцева в момент ДТП була під дією психотропів – висновок МОЗ

Геннадію Дронову викликали швидку до суду, а МОЗ зробила заяву щодо стану Олени Зайцевої в момент аварії, як стало відомо Вісті Ньюс. У Харкові відбулося чергове засідання у справі ДТП на Сумській. Наступний розгляд справи запланований на 7-го серпня.

Зайцева в момент аварії була під дією психотропів - висновок МОЗОлена Зайцева під час скоєння аварії була під впливом психотропів. Це висновок спеціалістів Державної установи “Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України”. Адвокат, що представляє інтереси 3-х постраждалих в аварії родин, отримала наступну відповідь МОЗу на свій запит:

Лариса Матвєєва, адвокат 3-х постраждалих родин:
Особа 1, а так ми надавали відомості про обвинувачену Зайцеву, станом на 18.10.2017 перебувала у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів. Тобто це однозначна позиція спеціалістів, які спеціалізуються на таких дослідженнях.

Нагадаємо, що в крові водійки Лексус знайшли кодеїн і фенобарбітал, але попередній аналіз нарколога не міг дати чіткої відповіді, це наслідки прийому ліків чи наркотиків. Експерта викликали на допит, але вона на засідання не з’являється.
Суддя долучив відповідь МОЗ до матеріалів справи, не зважаючи на протест захисту Олени Зайцевої.
Тим часом іншому обвинуваченому водію Геннадію Дронову до зали суду викликали швидку. Водій Фольксваген Туарег поскаржився на головний біль. Чоловіку надали допомогу, але якихось серйозних вад здоров’я у нього не констатували.
На засіданні 31-го липня був заслуханий експерт, що аналізував фото- та відеодокази. Наступний розгляд призначили на 7-го серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *