Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Зайцева та Дронов на одній лаві підсудних у Харкові

Справа Зайцевої та Дронова нарешті в суді. Поки це підготовчий розгляд, на якому мають з’ясувати, чи відповідає обвинувальний акт законодавству, та визначити, кроки майбутніх засідань по суті,як стало відомо Вісті Ньюс. Тобто, кого будуть допитувати першими – свідків обвинувачення чи захисту, або ж спочатку розглядатимуть дані експертиз. Прокуратура передала справу в Київський районний суд

Харкова 2-го лютого. За відкритою статтею обвинуваченим як максимум загрожує 10 років позбавлення волі. Суддею призначений Віктор Попрас. Увесь час досудового слідства обидва водії – і 20-річна Олена Зайцева, і 49-річний Геннадій Дронов – перебували в СІЗО.За даними прокуратури, під час досудового розслідування було встановлено, що і керманич Лексуса, і водій Туарега порушили правила дорожнього руху.

Ці родини звела трагедія. У залі суду півтори десятки людей, чиї близькі загинули або постраждали в аварії 18 жовтня, коли Лексус врізався у Туарег та збив 11 пішоходів на переході. Після ДТП минуло майже 4 місяці.

Тіна Шевцова, сестра загиблої в ДТП:
Мы очень рады, что хотя бы начало положено, и это разрешится как можно быстрее. И мы просто переживем, потому что очень тяжело думать не только о своих близких…

Усього в суді визнані постраждалими 12 людей. Час досудового слідства обвинувачені – Олена Зайцева та Геннадій Дронов – провели в СІЗО. Обидва початок слухань коментувати відмовилися.

Під час першого засідання у справі – поки підготовчого – вирішують, чи обвинувальний акт відповідає закону та чи погоджуються з ним сторони процесу сторін. Захист кількох родин просить повернути

документ слідчим, висуваючи низку претензій.
Нагадаємо, кілька родин повернули грошову допомогу назад. Адвокат трьох сімей – близьких Ніни Кобісєвої, Алли та Насті Сокол та Наталі Умаєвої – подали цивільні позови до обох водіїв – Зайцевої та Дронова. Родини просять моральну компенсацію.

Дмитро Марцонь, адвокат 3 постраждалих родин:

Гражданские иски 1 млн грн за каждого потерпевшего, и то, что касается по добровольной компенсации – четкий отказ. Тех людей, которых я представляю изначальный отказ от любых переговоров по добровольной компенсации с любым подозреваемым.
Нагадаємо, відповідно до обвинувального акта та інкримінованої статті максимальне покарання – це 10 років позбавлення волі. Мати загиблого в аварії хлопця має свою думку щодо вироку.

Світлана Вінниченко, мати загиблого Олександра Євтєєва:
Обоє порівну, ну як, максимально, не порівну ні в якому випадку. Зараз багато хто каже: розділити. Ми цього не приймаємо, не розуміємо. Що тут можна ділити? Тільки максимально.

Також 6 лютого суд заслухав прокуратуру та адвокатів і щодо подовження запобіжного заходу, адже попередній закінчується. Прокуратура просить подовжити попередній – 60 діб у СІЗО без права застави. Де будуть знаходитися обвинувачені й чи зможе відбутися слухання справи по суті або ж слідчі допрацюють обвинувальний акт, суддя оголосить у середу о 14.00.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023