Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Зайцева Олена знову в суді (Харків)

13-го грудня Київський районний суд Харкова розглядає можливість продовження запобіжного заходу для однієї з підозрюваних у смертельній аварії на Сумській, як стало відомо Вісті Ньюс.

Дронова лишать у СІЗО ще на 2 місяці без застави

16-го грудня добігає кінця запобіжний захід, винесений в цьому ж суді. Нагадаю, що тоді 20-річну водійку Лексуса лишили під вартою на час досудового розслідування на 60 днів без права застави. За 2 місяці, які Зайцева перебуває в СІЗО, поліція практично закінчила розслідування. Сергій Чиж, заступник начальника поліції Харківщини інформував, що станом на 6-те грудня лишилося провести 14 експертиз. Правоохоронці обіцяли передати матеріали справи до суду у другій половині грудня. За цей же час із лікарні виписалися всі постраждалі в аварії. Останню збиту лікарі відпустили додому. 6-го грудня Анна Комар поїхала додому до Кременчука. Найсильніше в аварії в центрі Харкова постраждала Оксана Берченко, медики говорять про кількарічну реабілітацію, яка чекає на дівчину.
У ДТП 18-го жовтня після зіткнення Лексусу та Туарег були збиті 11 перехожих, із них 6 померли. На переході загинули члени двох родин – чоловік Оксани Берченко – Олександр Євтєєв і її сестра – Діана, мати та донька – Алла та Анастасія Сокол.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023