Військових України привітали діти Харківщини

Більше тисячі малюнків, оберегів і листів передали до військових шпиталів напередодні Дня Збройних сил. Акція “Бажаємо здоров’я” згуртувала не тільки школярів, а і дорослих, як стало відомо Вісті Ньюс. Разом із яскравими поробками Харківський госпіталь і мобільний медзаклад у Часовому Ярі отримали побутову техніку для бійців.


У Харківському військовому шпиталі гості – школярі прийшли привітати бійців:
Добрий день! Ми прийшли сьогодні поздоровити вас, побажати щастя, здоров’я, всього самого кращого!
Напередодні Дня Збройних сил України обласний військкомат організував акцію “Бажаємо здоров’я”. Дітей запросили зробити сюрприз захисникам і передати презенти від понад тисячі учнів області.
Анастасія, учениця 8-го класу:
Підбадьорити їх для того, щоб їм було спокійніше у бою. Ми дуже вдячні їм за те, що вони захищають нас під час бою, віддають свої життя.
У госпіталі бійці з усієї України. Анатолій з Івано-Франківська, до медзакладу потрапив після мінометного обстрілу в околицях Зайцевого. Поки чоловіка не може навідати родина, тож малечі радий, як своїм дітям. Разом з оберегами та малюнками отримав листа.
Анатолій, поранений боєць (м. Івано-Франківськ):
Дорогі, солдати. Мене звати Денис, я навчаюся у 3-му класі. Хочу висловити подяку за те, що ви захищаєте нашу країну від загарбників.
Киянина Артема випишуть вже за тиждень. З Харкова поїде на позиції із новим знайомством – у руках тримає листівку від четвертокласниці з Золочева.
Артем, поранений боєць (м. Київ):
После реабилитации заберу с собой на позиции. Пригодятся, думаю, ребятам понравятся.
Школярі впродовж місяця писали листи та майстрували поробки для військових.
Арсеній, учень 6-го класу:
Ладошки это как бы за Украину, и я хотел бы чтобы все бойцы возвращались здоровые и целые.
За півгодини стіни палат вже нагадують галерею.
Підтримка акції приємно здивувала навіть організаторів. Подарунків забагато як на один шпиталь. Частину презентів лишать у Харкові, решту повезуть у Часів Яр до мобільного військового шпиталю. Цікаво, що дитячу ініціативу підхопили й дорослі, тому у фойє медзакладу ящики з продуктами, ліки та побутова техніка.
Андрій Семенович, заступник обласного військового комісара Харківщини:
Відкликнулися тисячі діток, тисячі листівок у нас було, і підробок. І ми навіть будемо в 92-гу бригаду відправляти – настільки їх багато. Ну, і звичайно ми були дуже задоволені, вражені цією атмосферою, коли начали поступати телевізори, бойлери, холодильники. І це, я думаю, трошечки скрасить побут для госпіталю.
Більшість дітей вперше у військовому госпіталі, тож намагалися зайти в кожну палату і з рук у руки передати м’які іграшки та побажання одужання.
Победа будет за нами в любом случае!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.