Задихнулися аміаком у каналізаційному колекторі – 4 смерті в “Харківкомуночиствод”

27 липня на підприємстві “Харківкомуночиствод” загинули 4 працівники: 3 чоловіків і жінка. Їх тіла витягли рятувальники з випускного колодязя. Смерть спричинили отруйні гази (аміак) у каналізаційному колекторі. Як стало відомо, комунальники працювали на території ілового полю у випускному колодязі, проводили дренажні роботи. За попередніми даними, робітники спустилися до ілового колодязя без засобів захисту.

Олексій Маник, начальник слідчого відділу Основ’янського відділу поліції: 

Один з працівників спустився в колодязь, щоб спустити воду та втратив свідомість. Йому намагалась допомогти троє інших співробітників комунального підприємства – двоє чоловіків та жінка. В результаті події четверо осіб загинули на місці події.

Не постраждав лиш чоловік, який працював у протигазі.

Поліція розслідує трагедію як порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Відповідно до санкції статті, передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

IMG-d9c39a13cc2a9ab909c8888e1c1ce156-V.jpg

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.