Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

За “живими” грошима харків’яни звертаються до ПриватБанку

У Харківській області лише за перший квартал 2018-го року  4 200 клієнтів ПриватБанку отримали 29 млн гривень готівкових кредитів на власні потреби. Це стало можливим після того, як фінансова установа відновила можливості готівкового кредитування. Донедавна у ПриватБанку працювали два сервіси – “Оплата частинами” і “Миттєва розстрочка”. При цих видах кредитування клієнти отримували безготівкові кошти на придбання товарів чи оплату послуг. Відтепер з’явилася можливість отримувати в кредит “живі” гроші та використовувати їх на будь-які потреби.

“Готівкові кредити розширюють вибір та можливості клієнта, – пояснює керівник напрямку “Оплата частинами” ГРУ ПриватБанку в Харківській області Олексій Піунов. – Людина не прив’язана до конкретного магазину, до конкретної групи товарів чи послуг. Трапляється багато ситуацій, коли терміново потрібна готівка на випадок надзвичайної події чи хвороби. Готівковий кредит допомагає вирішувати термінові проблеми”.

У ПриватБанку запрацювали відразу два сервіси готівкового кредитування: “Швидкий кредит” та “Швидкий кредит24”. У першому випадку кредит надається на 10 місяців в межах кредитного ліміту, який вже має клієнт. “Швидкий кредит24” надається на рік в сумі від 1 000 до 50 000 грн.

Оформлення кредиту у відділенні ПриватБанку займає кілька хвилин. Для цього клієнту потрібні будь-яка карта банку та фінансовій телефон. Жодних інших документів чи довідок. Узгоджену суму кредиту перераховують на картку клієнта за його бажанням. З карти для виплат можна відразу зняти готівку без комісій. Загальна сума кредиту з відсотками розбивається рівними частинами на 10 або 24 місяці. Починати гасити кредит потрібно в перших числах кожного місяця або через 30 днів після оформлення. Можливо дострокове погашення.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023