Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

За телефон та сумочку киянку ледь не позбавили життя

У Києві за телефон та сумочку жінку ледь не позбавили життя, як стало відомо Вісті Ньюс. Постраждала просто йшла у справах, коли ззаду її вдарили по голові. Коли ж отямилась – у руках вже не було мобільного, а довкола – суцільна паніка. Врятувала жінку лише вдача та пильні перехожі. Саме ті викликали поліцію та кинулися наздоганяти кривдника. Незабаром нападник потрапив до рук поліції. Під час обшуку в нього виявили викрадені речі та молоток, яким той вдарив жінку.

Михайло Ніконов, начальник Оболонського УП ГУНП у м. Києві:

Неподалік було затримано підозрюваного. Як було з’ясовано, це раніше судимий мешканець Київської області, який вже був судимий за вчинення крадіжки та грабежу. На теперішній час внесено в ЄРДР кримінальне провадження за замахом на вбивство. Тобто за статтею 115 ККУ та за статтею 187 – розбій. Досудове слідство триває.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023