Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

За рік місцеві бюджети Харківщини отримали 14,6 млрд податків та зборів

В Головному управлінні фіскальної служби Харківської області проінформували про наповнення місцевої казни. Так, протягом 2018 року місцеві бюджети отримали 14,6 млрд гривень. Це на 25,5% або майже на 3,0 млрд грн більше минулорічного показника. Індикативний показник ДФС України виконано на 107,4%, додатково отримано понад мільярд гривень.
За рік місцеві бюджети Харківщини отримали 14,6 млрд податків та зборівУ фіскальній службі відзначають, що наповнення місцевої казни – ключове завдання. Це передусім розвинена інфраструктура, відремонтовані дороги, виконання соціально-економічних програм, заробітна платня лікарям, вчителям та багато інших корисних речей, без яких неможливе існування повноцінно функціонуючого регіону.
Основним джерелом надходжень бюджетів місцевих громад є податок на доходи фізичних осіб. За 2018 рік фактично надійшло 8,7 млрд грн. ПДФО, у порівнянні з минулим роком більше на 1,6 млрд грн.
Окрім зростання сумлінності платників, на суттєве збільшення сум ПДФО вплинула проведена робота щодо протидії нелегальній зайнятості та виплатам заробітних плат менше мінімально встановленого рівня. Комплекс заходів, що включає в себе роз’яснювальну роботу, впровадження соціально направлених проектів та контрольно-перевірочну діяльність, мали результат.
Спостерігається суттєве збільшення й надходження єдиного податку. За 12 місяців 2018 року бізнесмени перерахували до місцевих бюджетів 2,5 млрд грн цього платежу, що на півмільярда гривень більше.
Зросли й суми земельного податку та орендної плати. У 2018 році надходження від користування землею за 12 місяців склали майже 1,6 млрд грн. Це більше на 69,0 млн грн, ніж у 2017 році.
В ГУ ДФС області закликають громадян з відповідальністю та розумінням відноситися до своїх зобов’язань. Вчасно платити податки, не виплачувати зарплатню в «конвертах», оформлювати працівників офіційно. А найманим співробітникам рекомендують утриматися від сумнівного неофіційного заробітку без майбутнього.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023