«За науковий внесок і розвиток медицини» – Олексій Калмиков («Медінфосервіс») став Фаворитом Харкова

«Як лікар, я можу допомогти кільком тисячам людей. Якщо вчити медиків і сприяти розвитку медичних установ, – допоможу мільйонам». У цьому переконаний Олексій Калмиков – лікар, доктор медичних наук, дослідник, викладач і підприємець. У 2009 році він створив компанію «Медінфосервіс», яка виводить на вищий рівень у наданні допомоги пацієнтам як лікарів, так і мережі медцентрів.

Олексій Калмиков, керівник «Медінфосервіс», «Медичний науково-методичний центр», «Мій лікар»:

Ми допомагаємо і медикам щодо їх навчання, працевлаштування, розвитку. І кінцевому споживачу щодо консультацій особливо зі складних питань некласичних. І зосередилися на консалтингу медичних установ – перш за все, медичного бізнесу: це медичних клінік, діагностичних центрів

Зараз серед клієнтів «Медінфосервіс» є і кілька великих клінік, і лікарі, що прагнуть заснувати власний бізнес. Компанія Олексія Калмикова дає старт ідеям і рестарт існуючим проєктам. Допомагає залучити меценатів для медичних стартапів і знаходить прибуткові ідеї для інвесторів.

Олексій Калмиков, керівник «Медінфосервіс», «Медичний науково-методичний центр», «Мій лікар»:

Надаємо такий супровід, який ніхто інший не може надати. З одного боку, ми бізнес-консультанти і є в нас партнерські компанії, які на цьому спеціалізуються. З іншого боку, ми науковці і практичні лікарі найрізноманітніших спеціальностей.

Роботу «Медінфосервіс» і Олексія Калмикова високо оцінили – на церемонії Фаворити Харкова він отримав нагороду в номінації «За науковий внесок у здоров»є населення та розвиток медицини і медичного бізнесу».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.