Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

За два дні у Прикордонній службі України затримали двох хабарників

Очищення лав. Лише за два дні у Прикордонній службі України затримали двох хабарників у різних областях, як стало відомо Вісті Ньюс. Щоправда, на Закарпатті посадовець діяв самостійно, а ось у Сумах це була злагоджена, як один механізм, банда. Наразі всі прихильники легких грошей перебувають під вартою.

Мукачівського прикордонника у буквальному сенсі схопили за руку, коли той отримував гроші. Хабар чоловік брав за переправку через кордон контрабандних цигарок.

Зараз керівництво структури встановлює, чи був такий бізнес систематичним. А тим часом на Сумщині затримали цілу групу хабарників. Ними виявились діючий прикордонник і два колишні екс-міліціонери. В одного з мешканців Сум вони вимагали 40 000 гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності. Аби відвести від себе підозру, хабар чоловіки отримували трьома частинами.

Власне, і затримали їх під час отримання фінальної частини суми. Зараз фігуранти з обох міст перебувають під вартою, їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди. Наразі встановлюються інші жертви хабарників. Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023