За два дні у Прикордонній службі України затримали двох хабарників

Очищення лав. Лише за два дні у Прикордонній службі України затримали двох хабарників у різних областях, як стало відомо Вісті Ньюс. Щоправда, на Закарпатті посадовець діяв самостійно, а ось у Сумах це була злагоджена, як один механізм, банда. Наразі всі прихильники легких грошей перебувають під вартою.

Мукачівського прикордонника у буквальному сенсі схопили за руку, коли той отримував гроші. Хабар чоловік брав за переправку через кордон контрабандних цигарок.

Зараз керівництво структури встановлює, чи був такий бізнес систематичним. А тим часом на Сумщині затримали цілу групу хабарників. Ними виявились діючий прикордонник і два колишні екс-міліціонери. В одного з мешканців Сум вони вимагали 40 000 гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності. Аби відвести від себе підозру, хабар чоловіки отримували трьома частинами.

Власне, і затримали їх під час отримання фінальної частини суми. Зараз фігуранти з обох міст перебувають під вартою, їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди. Наразі встановлюються інші жертви хабарників. Триває слідство.

Залишити відповідь