З початку року харків’яни витратили на нові авто 90 мільйонів доларів

Впродовж шести місяців 2018 року в Харкові зареєстрували майже 3 тисячі нових авто, а сума покупок становила 90 мільйонів доларів США.
Сума покупок у Харкові у першому півріччі становила 90 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання. Майже половина автомобілів, які зареєстрували в регіоні, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Ще 24% машин – дорожчі 35 тисяч доларів. Середня вартість автомобіля у Харкові перевищила 32 тисячі доларів, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.


Найпопулярнішою маркою в регіоні стала Toyota. У Харкові зареєстрували майже 400 «Тойот» на суму 13 мільйонів доларів. Також харків’яни часто купували Mazda та Nissan.
Серед моделей бестселером став кросовер Mazda CX-5. У регіоні за 6 місяців зареєстрували 127 таких авто на суму 4 мільйони доларів, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання.

Загалом, у першому півріччі в Україні зареєстрували майже 40 тисяч нових автомобілів. На покупку цих машин витратили понад 1 мільярд доларів США. Найбільше нових автомобілів купили у столиці. За 6 місяців поточного року кияни придбали понад 15 тисяч автомобілів, на які витратили 500 мільйонів доларів.
Нагадаємо, у першому кварталі цього року харків’яни придбали понад 1 300 нових автомобілів. Тоді сумарна вартість машин перевищила 40 мільйонів доларів США.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100