З Харкова у 2018 полетить 12 нових авіарейсів

І від доріг наземних до повітряного сполучення. Вже навесні 2018 харків’яни без пересадок зможуть дістатися Доркмунда, Катовиці, Тбілісі та Мілану. Із квітня рейси з Харкова літатимуть у нові напрямки двічі на тиждень, як стало відомо Вісті Ньюс. А з червня з Харківського аеропорту будуть літати ще 5 нових рейсів – до Барселони, Ларнака, Ріміні, Бургасу та Тівату. Також у поточному році продовжуються переговори щодо внутрішнього рейсу Харків-Одеса та повторного відкриття напрямку Харків-Дубаї. У планах на 2019 рік – Лондон та Львів. Поки що кількість рейсів за новими напрямками буде мінімальною. Та за наявності попиту на них керівництво аеропорту обіцяє збільшити кількість перельотів. Всі існуючі рейси до Києва, Польщі, Ізраїлю, Білорусі, Туреччини та Єгипту повністю зберігаються.

 Юлія Світлична, губернатор Харківської області:

Харківський аеропорт найбільший на Сході країни. І він обслуговує жителів Харківської області, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської і Полтавської. І в 2017 році він зробив перевиконання плану. І ми маємо на 30 відсотків більше авіарейсів з Харківського на 35 відсотків більше обслуговування пасажиропотоку. 12 авіакомпаній виконують свої авіарейси з Харківського міжнародного аеропорту, а це майже 100 рейсів на тиждень. За 2018 рік плануємо обслуговувати і обслужити майже 900 000 пасажирів.

 Володимир Васильченко, генеральний директор Харківського міжнародного аеропорту:

Новый рейс, новое направление впервые за историю нас связывает, Украину и Германию, прямым рейсом. Доркмунд – город на северозападе Германии, в 200-250 километрах от которого находятся известные нам Амстердам, Брюсель, Дюсельдорф. Это удобное место для перемещения в этом направлении.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100