Юлію Тимошенко обрали кандидатом у Президенти від партії “Батьківщина”

Наразі більше 15 осіб вже подали до комісії ЦВК заявки на пост Президента. Ще кілька політичних фігур було висунуто на зборах їхніх партій. 22-го січня документи подала Юлія Тимошенко. Нагадаємо, що документи про висування кандидати можуть подати до 3-го лютого.

22-го січня, у день 100-річчя української Соборності в Києві відбувся Форум єднання, у межах якого відбувся урочистий з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». На цьому заході Юлію Тимошенко було ОДНОГОЛОСНО висунуто на пост Президента України.
Відкрив Форум Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Під час свого виступу Патріарх привітав українців зі століттям об’єднання УНР та ЗУНР:

Не випадково Україна святкує цей ювілей століття утворення УНР, тому що нагадує тим самим, що українська держава може існувати тільки тоді, коли ми єдині. В єдності наша сила», – зазначив він.

Патріарх Філарет наголосив, слабкість України в тому, що “ми часто роз’єднуємось”.

Хочемо мати українську державу, хочемо мати в цій державі свободу і незалежність? Треба єднатись!

За підсумком з’їзду лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко оголосила про висунення своєї кандидатури на посаду президента України на чергових виборах. Політика підтримали колишній Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, президент Європейської народної партії Жозеф Доль та багато інших видатних особистостей.

Залишити відповідь