Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко вважає, що в української молоді має бути можливість придбати власне житло

Житло для молоді. В Україні задумалися над новим підходом до іпотечного кредитування саме для молодих родин. Йдеться зокрема про зміну обсягу першого наразі надмірного внеску. Далі про це.

Юлія Тимошенко вважає, що в української молоді має бути можливість придбати власне житло. Про це йшла мова під час зустрічі з підприємцями Полтавської області. Народний депутат розповіла про намір нової влади змінити принципи іпотечного кредитування.

Юлія Тимошенко, народний депутат України:

Житлову проблему потрібно вирішувати, будуючи правильне іпотечне кредитування. І якщо я побачила тут частину рук будівельників, я вам скажу, що не тільки треба дерегулювати, а й зняти всі корупційні зажими на будівельній галузі, нам треба ще відкрити доступ людей до купівлі житла.

Тимошенко зауважила, що перед молоддю, яка хоче мати власне житло, постає низка проблем. Головними з них, на її думку, є великі перші внески, зависокі відсотки за іпотечним кредитом і короткострокове кредитування. Вона впевнена, що проблема має бути врегульована і у нової влади вже є план дій для її вирішення.

Юлія Тимошенко, народний депутат України:
Нам треба, по-перше зняти перший внесок, замістити страхуванням. Друге, нам треба вивести всю економіку кредитування під 3, максимум 4 відсотки річних. І нам потрібно перейти на довгострокове іпотечне кредитування. Щоб сама родина, як в інших країнах, розраховувала, за скільки вона може цей кредит повернути. І якщо людина працює – треба ці кредити іпотечні давати.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023