Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко відзначила символізм в інтронізації Епіфанія

Народний депутат разом із командою «Батьківщини» взяла участь у літургії та чині інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія, яка відбулася в Софії Київській.

Юлія Тимошенко відзначила символізм в інтронізації Епіфанія Юлия ТимошенкоЩиро вітаю Митрополита! Вітаю всіх парафіян, всіх віруючих зі створенням помісної православної церкви. Це дуже велика і значима подія, до якої український народ йшов кілька довгих і важких століть. Вірю в Україну! Вірю в нас усіх, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Створення ПЦУ та обрання митрополита Епіфанія її першим предстоятелем – це віколомна подія, до якої українська нація йшла століттями. Лідер «Батьківщини» підкреслила, що з першого дня в політиці вона прагнула, аби в Україні була власна, незалежна, праведна і справедлива церква.

Ми отримали нову точку відліку. Точку, з якої починається новий шлях до великої мети – до будівництва тієї України, якої ми давно гідні і варті! – зазначила Тимошенко.

За словами політика, проведення служби на могилі великого патріарха Володимира – це дійсно велична, зворушлива та символічна подія.

Це дуже мудро і правильно. Ми великий народ зі славною історією. Вірю, що попереду у нас шлях перемоги та успіхів, – наголосила вона.

На богослужінні також були присутні константинопольські ієрархи, вище духовенство, керівництво країни, урядовці, народні депутати.
Нагадаємо, 15 грудня під час Об’єднавчого собору православні архієреї оголосили про об’єднання українських церков у єдину помісну незалежну церкву. Її офіційна назва – Православна Церква України.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023