Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко: українцям можуть повернути радянські заощадження

Українці можуть отримати радянські заощадження. А ситуація з внесками, що зникають разом із банками, не повинні повторюватися. Про це заявила народний депутат Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко на зустрічі з громадою розповіла, що нова влада на чолі з новим президентом зможе відновити у країні справедливість та повернути всі заощадження вкладників Ощадбанку СРСР. Народний депутат нагадала, що розпочата за часів її прем’єрства програма повернення грошей була згорнута і значна частина людей не отримала гроші.

Я хочу вам сказати, що після того, як ми з вами виграємо президентські вибори мені вже ніхто не завадить нормально повернути всі заощадження Ощадбанку радянських часів. Проіндексовані і дані людям чесно.

Наразі народний депутат обурена тим, що повернення вкладів, як і зниження тарифів на газ, діюча влада називає популізмом. Тимошенко впевнена, що за п’ять років можливо відновити справедливість в країні. На її думку, робити це потрібно не перед виборами, а після них, виконуючи взяті владою зобов’язання.

Я в минулий раз повертала не перед виборами людям гроші, щоб якось їх задобрити, а зразу на наступний місяць після виборів, виконуючи зобов’язання. І так ми зробимо і в цей раз. Але за цей час з’явилася армія ошуканих вкладників в Україні. Люди вже в сучасні банки поклали гроші, а вони просто перерахували ці гроші у свої офшорні рахунки.

Тимошенко переконана, що встановлення справедливості – це комплекс дій, якій передбачає не лише повернення заощаджень вкладників СРСР, але й повернення разової допомоги при народжені дитини, збільшення зарплат і пенсій, а також встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023