Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко підписала Меморандум про співпрацю з лідерами молодіжних громадських організацій

Сформувати молодіжну політику з урахуванням освіти та мікрокредитування. Юлія Тимошенко підписала Меморандум про співпрацю з лідерами молодіжних, студентських та спортивних громадських організацій.

Юлія Тимошенко підписала Меморандум про співпрацю з лідерами молодіжних, студентських та спортивних громадських організацій. Цей документ передбачає консолідацію зусиль для запровадження нової молодіжної політики та участь молоді у питаннях формування та реалізації цієї політики в Україні.

Юлія Тимошенко, народний депутат України:

У нас є абсолютно стратегічна, всеохоплююча програма переведення української економіки із сировинного типу на інноваційний тип. І я сподіваюся, що саме ви, і взагалі вся молодь України, виведе Україну з застарілої системи сировинних цих всіх економічних складових до 4-ї промислової революції, де в принципі Україна мусить здобути своє місце, якраз завдяки молоді.

За словами Юлії Тимошенко, стратегія розбудови цього напряму передбачатиме забезпечення молодих людей робочими місцями й запровадження в Україні системи мікрокредитування. Лідер «Батьківщини» переконана, що молодь, яка хоче мати свій бізнес, повинна отримати довгострокові мікрокредити без застави під 3% річних під готовий бізнес-план. Крім того, нова молодіжна політика неможлива без спрощеної системи іпотечного кредитування.

Юлія Тимошенко, народний депутат України:

Моє прохання до вас, щоб ми все-таки змогли з вами сьогодні, зараз створити те меню, ту програму, яку хотіли би сьогодні і побачити, а потім і разом з нами виконати. Студенти, молодь, молоді наковці, ми в вас віримо! Це найголовніше.

Політик запевнила: нова влада робитиме ставку на освіту та інновації. Також вона підкреслила, що саме запропонований її командою «Новий курс України» стане невід’ємною частиною для залучення талановитих людей в країну.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023