Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко: «Доступне житло – це правильне іпотечне кредитування»

Юлія Тимошенко повідомила, що нова влада створить всі умови для того, щоб кожен українець жив і працював на Батьківщині.

Народний депутат неодноразово говорила про необхідність підняти зарплати і пенсії громадянам країни. Але для повноцінного і гідного життя цього, за її словами, недостатньо, необхідний комплексний підхід до всіх сфер життя. Політик розповіла, що в наш час найголовнішою цінністю є інтелект людини.

Тимошенко, доступне житло - це правильне іпотечне кредитування. Йдеться про скасування першогоЯкщо ми хочемо бути успішною нацією, нам необхідно створити всі умови для того, щоб наша молодь, науковці, підприємці – народ – жили тут, вдома, – зазначила Тимошенко.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що необхідно створити всю «ауру життя людини» – комфортні для життя умови. Зміни, передбачені Новим економічним курсом, повинні торкнутися всіх сфер.

Нова влада створить в Україні доступну програму довгострокового мікрокредитування під 3-5% річних з переліком доступних і прибуткових бізнес-планів. Це дасть можливість підприємцям розвиватися і формувати середній клас – піднімати українську економіку.

Зміни торкнуться сфери охорони здоров’я – медицина стане страховою і кожен зможе отримати якісну лікарську допомогу.

Передбачені і зміни у сфері освіти. Будуть збільшені зарплати педагогам, а вища освіта стане безкоштовною.

Також молодим сім’ям надаватиметься можливість придбати доступне житло. За словами Тимошенко, доступне житло – це правильне іпотечне кредитування. Йдеться про скасування першого внеску, мінімальну ставку річних у 3-4% і довгострокові кредити – від 15 років.

Персоніфікована пенсійна система, яка запланована Новим економічним курсом замість існуючої солідарної, дозволить удвічі збільшити пенсії і зможе забезпечити гідне життя пенсіонерам.

Підводячи підсумок, Юлія Тимошенко сказала:

Україна повернеться в глобальний простір як конкурент за своїх людей. І нас не розбиратимуть по світу.

Нагадаємо, що за даними більшості соціологічних опитувань Юлія Тимошенко лідирує у президентських перегонах.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023