Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко закликала зупинити підвищення тарифів на газ

Новина про те, що ціна на газ зросте на 23,5% застала українців зненацька. Для всіх очевидно, що слідом за цим виникне зростання інших тарифів. Влада назвала подорожчання вимушеним заходом і пообіцяли субсидії всім, хто не зможе платити по рахунках.

У фракції «Батьківщина» в парламенті заявили: у бюджеті на наступний рік закладено не збільшення, а скорочення витрат на субсидії в 1,5 раза.

Юлія Тимошенко закликала зупинити підвищення тарифів на газЯк можна одночасно на чверть підвищити ціни на газ, на тепло і на третину зменшити витрати на субсидії, і одночасно розповісти про посилення програми на субсидії? Ми будемо боротися проти такої політики знищення нації, – заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Вона звернулася до депутатів усіх рівнів – обласних, районних, міських – скликати позачергові сесії, на яких прийняти звернення до Президента про скасування підвищення цін на газ. Також «Батьківщина» ініціює скликання позачергової сесії Верховної Ради, щоб на законодавчому рівні заборонити підвищення тарифів.

Ми будемо збирати підписи народних депутатів, щоб оголосити позачергову сесію Верховної Ради України. Ми всі повинні докласти зусиль, щоб зупинити підвищення ціни на газ і тепло, і ми плануємо боротися, – заявила Тимошенко.

Політик додала, що слід домагатися того, щоб був введений мораторій на підвищення тарифів.

У «Батьківщині» вважають, що знизити ціну на газ можливо шляхом збільшення власного видобутку. Таким чином можна домогтися зниження тарифу для населення у 2-2,5 рази й при цьому зберегти рентабельність галузі, впевнені в партії.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023