Юлія Тимошенко «Сильна контрактна армія – один з пріоритетів нової стратегії безпеки»

Під час свого виступу на форумі «Нова стратегія миру та безпеки», який проходив у Києві, лідер  партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко повідомила, що її команда працює над розробкою проекту контракту для служби у ЗСУ.

Юлія Тимошенко розповіла, що проведення реформи Збройних сил України дозволить захистити країну і зробити зПолітик розповіла, що проведення реформи Збройних сил України дозволить захистити країну і зробити з неї рівноправного партнера на політичній арені. Ця реформа передбачатиме побудову сильної української армії на контрактній основі, створення належного соціально-економічного забезпечення і всіх необхідних умов для військових.

Новий контракт передбачатиме запровадження механізму регулярної індексації грошового забезпечення на реальний показник інфляції. Заробітна плата рядового контрактної служби повинна бути у 1,5 раза вище середньої зарплати в країні. Важливою частиною нового контракту для військових стане мотиваційний пакет: він включає питання забезпечення житлом, медичним обслуговуванням, а також пенсійне страхування та додаткові пільги для учасників бойових дій та членів їхніх родин.

Слід створити спеціальну програму кредитування на придбання житла для військовослужбовців. Треба дозволити купівлю житла без першого внеску, а відсотки за іпотечним кредитом має платити держава, і термін іпотечного кредиту повинен визначити сам військовий», – додала лідер  партії «Батьківщини».

Також в пріоритетах фінансування ЗСУ варто звернути увагу на галузь розробок озброєння, котра має становити не 2% ВВП, а щонайменше 3% ВВП.

 Це дасть бодай надію на правильне і всеохоплююче фінансування. Армія має захищати країну, а не воювати за гроші на своє існування, – підсумувала Юлія Тимошенко.

Повернення миру в країні, за словами Тимошенко, зможе забезпечити новий формат переговорів України зі світовими лідерами – «Будапешт плюс».

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100