Юлія Тимошенко про Проект Нової Конституції та Суспільного договору

Проект Нової Конституції та Суспільного договору – в партії “Батьківщина” заявили про готовність зібрати робочу групу з фахівців, які розроблятимуть ці документи.

Юлія Тимошенко виступила з ініціативою обговорення проектів Нової Конституції та Суспільного договору. За словами політика, над цими документами вже понад півроку працюють провідні українські науковці, юристи та фахівці з конституційного права.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:

Ми будемо разом з вами, з вашими пропозиціями, з вашої подачі працювати над проектом Нової Конституції, яка буде так само новим Суспільним договором, але конкретним Суспільним договором в конкретних часових і історичних обставинах.

Лідер партії «Батьківщина» зазначила, що новий суспільний договір – це стратегія на сотні років, а нова Конституція – це інструмент для втілення частини завдань на конкретному історичному етапі. Тимошенко переконана, що втіленням у життя задач нової Конституції буде займатися Національний стратегічний центр, який повинен з’явитися після ухвалення Основного закону.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:

Є бажання прийняти Нову конституцію і є потреба прийняти Нову Конституцію. А є легітимна процедура без якої ми не пройдемо. Якщо легітимність процесу прийняття нової Конституції буде поставлена під сумнів, це поставить потім під сумнів все. Нам не можна йти таким шляхом.

Підсумовуючи зустріч з експертами, Юлія Тимошенко відзначила, що вже найближчим часом буде зібрано робочу групу, що на базі закону про ЦВК розробить легітимний механізм проведення всеукраїнського референдуму, на якому буде прийнято конституцію.

Залишити відповідь