Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко про мораторій на продаж земель

Що буде з землею? Українські політики висловилися щодо потреби подовження мораторію на продаж угідь. Чому це важливо, на думку народних депутатів, далі у відео.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради закликала депутатів негайно подовжити мораторій на продаж землі. Вона заявила, що її політична сила вважає неприйнятним розпродаж українських сільгоспземель у часи, коли уся галузь знаходиться у дуже скрутному становищі.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:
І якщо ми, як народні депутати, в останній тиждень перед Новим Роком дозволимо їм не продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі – це буде найбільшою, найсуттєвішою зрадою, яка взагалі може бути в сучасній, незалежній, суверенній Україні.

Також Тимошенко зазначила: для наведення ладу з землею потрібно витратити багато часу, адже треба, по-перше, зробити сильними сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:
Якщо ми хочемо насправді захистити незалежність нашої держави, її територіальну цілісність, її майбутнє – ми зобов’язані проголосувати пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі мінімум на 5 років.

За словами Юлії Тимошенко, після президентських виборів партія «Батьківщина» зробить усе, щоб кожен гектар землі належав українцям, оброблявся ними й приносив їм прибуток.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023