Юлія Тимошенко про мораторій на продаж земель

Що буде з землею? Українські політики висловилися щодо потреби подовження мораторію на продаж угідь. Чому це важливо, на думку народних депутатів, далі у відео.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради закликала депутатів негайно подовжити мораторій на продаж землі. Вона заявила, що її політична сила вважає неприйнятним розпродаж українських сільгоспземель у часи, коли уся галузь знаходиться у дуже скрутному становищі.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:
І якщо ми, як народні депутати, в останній тиждень перед Новим Роком дозволимо їм не продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі – це буде найбільшою, найсуттєвішою зрадою, яка взагалі може бути в сучасній, незалежній, суверенній Україні.

Також Тимошенко зазначила: для наведення ладу з землею потрібно витратити багато часу, адже треба, по-перше, зробити сильними сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:
Якщо ми хочемо насправді захистити незалежність нашої держави, її територіальну цілісність, її майбутнє – ми зобов’язані проголосувати пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі мінімум на 5 років.

За словами Юлії Тимошенко, після президентських виборів партія «Батьківщина» зробить усе, щоб кожен гектар землі належав українцям, оброблявся ними й приносив їм прибуток.

Залишити відповідь