Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко привітала Збройні Сили України зі святом

6-го грудня українські військові відзначають свій професійний день. ЗСУ зазнали потужної трансформації з 2014 року. Українські політики одностайно погоджуються, що саме сильна армія зміцнює позицію держави у будь-яких світових перемовинах.


Юлія Тимошенко привітала Збройні Сили України зі святом та відзначила, що побудова сильної армії допоможе зміцнити позиції України у дипломатичних переговорах щодо досягнення миру та звільнення окупованих територій.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:

Ми збільшимо реальний обсяг фінансування наших збройних сил. Наразі, реальна частка фінансування складає лише 2% ВВП. Для воюючої країни не недопустимо. Реальний обсяг фінансування для України має складати не менше 3% ВВП. Це дозволить армії становитись дедалі сильнішою та посилювати наші позиції на дипломатичних переговорах у форматі «Будапешт плюс».

Також лідер партії «Батьківщина» заявила, що після приходу до влади її команди буде запроваджено новий військовий контракт, який сформує принципово інші відносини між військовими та державою – повної поваги до всіх, хто служить у ЗСУ.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:

Результатом нашої комплексної програми відновлення армії стане повна відповідність всім існуючим стандартам НАТО з подальшою інтеграцією у цей світовий безпековий та миротворчий колективний блок. Наша безпека – в НАТО, а наше мирне і заможне майбутнє в Європейському Союзі.

За словами Тимошенко, так само, як українські бійці захищають свою Батьківщину, держава має захищати кожного свого воїна. І тоді це точно принесе перемогу.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023