Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Юлія Тимошенко привітала українців зі створенням Помісної Церкви

Лідер партії «Батьківщина» на своїй сторінці в Facebook привітала всю Україну зі створенням Єдиної Помісної Православної Церкви та обранням митрополита Епіфанія її першим предстоятелем.
За словами політика – це віколомна подія, до якої українська нація йшла століттями.

Це нова точка відліку нашої свободи на тернистому шляху боротьби за право бути Вільним Народом! – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона також подякувала Патріархові Філарету, завдяки якому ця велична подія стала можливою.

Yuliya Timoshenko pozdravila ukrainskiy s sozdaniyem Pomestnoy TserkviВсе своє життя він присвятив створенню Єдиної Помісної Православної Церкви! Народ України ніколи не забуде його історичний внесок в ствердження нашої Незалежності. Бажаю Патріарху доброго здоров‘я і довгих років життя, щоб він бачив результати своїх зусиль, щоб його мудрість допомагала нам всім на шляху становлення нової незалежної церкви, – сказала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, 15 грудня під час Об’єднавчого собору православні архієреї оголосили про об’єднання українських церков у єдину помісну незалежну церкву. Її офіційна назва – Українська помісна автокефальна православна церква.

Джерело: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023