Юлія Тимошенко: «Батьківщина» перемогла в останній репетиції перед президентськими виборами

23 грудня в Україні відбулися вибори в обласні територіальні  громади. За попередніми підрахунками, більше ніж третину голосів отримала партія «Батьківщина».
Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко на прес-конференції в Києві, оголошуючи попередні результати місцевих виборів.

Юлия Тимошенко: "Батькивщина" победила в последней репетиции перед президентскими выборамиЦі вибори – остання велика репетиція перед президентськими виборами. Це остання справжня соціологія, де не міряють випадково думки якихось людей, де соціологію рахують конкретно по бюлетенях, – зауважила Голова партії.

Юлія Тимошенко пишається своєю командою, яка, за її словами, може протистояти будь-якій навалі влади і масштабним порушенням.

Це означає, що на президентських виборах з такими громадянами і з такою командою, як у мене, ми можемо протистояти всьому. Ми не дамо їм сфальшувати президентські вибори, – наголосила політик.

У той же час за результатами дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, що проводилося з 16 листопада по 9 грудня 2018 року, сама Тимошенко є беззаперечним фаворитом президентської гонки.

У її перемогу на президентських виборах, що пройдуть навесні 2019 року, вірять жителі 23 з 24 українських областей, що брали участь в опитуванні – у цілому по країні це 21% виборців.

Згідно з ним, за останній рік кількість переконаних у перемозі Тимошенко виросла в середньому втричі у всіх регіонах України. У деяких областях кількість виборців, які бачать президентом саме її, збільшилася ще більше, зокрема в Харківській області – одразу у п’ять разів.

Залишити відповідь