Євгенія Лукашова у Харкові презентувала книгу

У Харкові презентувала книгу наймолодша романістка України. І на одній фентезі-історії Євгенія Лукашова обіцяє не зупинятися. Планує, що за першим томом світ побачить ще два. Книгу юної письменниці проілюструвала її молодша сестра, а сам роман став, без перебільшень, сімейною справою. Як воно, написати серйозний літературний твір у 15 років, дізналися Вісті Ньюс.


Під оплески друзів Євгенія ставить автографи. Харків’янка у свої 15 років презентує роман. Тут і пригоди, і дракони, і чари.
Цікаво, що почала писати фентезійну історію авторка ще у 12 років. Тепер, коли книга вже в обкладинці, дівчина згадує, як усе починалося.
Євгенія Лукашова, письменниця, видала роман у 15 років:
Началось все, я думаю, как у многих начинается – с обычных рисунков. Я рисовала героев, и мне нужно было, чтобы родители сказали, посмотрев на эти картинки, сказали – начни писать.
Ілюстрації для книги намалювала молодша сестра письменниці. На складну роботу у підлітка було всього кілька тижнів. Катерина малювати ніде не вчилася, а всі персонажі народилися в обговоренні. Головний же герой отримав обличчя тільки з 10 спроби.
Катерина Лукашова, ілюстраторка книги (12 років):
Когда Женя была уже на половине своей книги, мы ходили в парк Горького, там садились на лавочку часто и начинали рисовать. В то время мы советовались, придумывали образы, придумывали украшения, которые могли бы носить эти персонажи. А затем я перечитывала снова книгу, чтобы понять все тонкости.
Мама творчого дуету стала першим читачем чи точніше слухачем роману. Перші нариси донька читала батькам щовечора. Говорить, єдине, із чим допомогла – це спілкування з редактором. А ось видання стало по-справжньому сімейною справою.
Наталя, мама письменниці та ілюстраторки:
У нас получилось издать книгу только в этом году. Родственники помогли – нам вся большая семья сделала большой подарок. При том не только из Украины, а и из других стран.
У планах романістки продовження “Історії короля Питера і Вентслійського диявола”, будуть написані ще 2 книги. Але і це не все.
Євгенія Лукашова, письменниця, видала роман у 15 років:
Я, когда писала, я все время представляла фильм в голове. У меня вообще мечта – стать кинорежиссером. Поэтому изначально я это писала, как какой-то сценарий, а потом уже переделывала в полное литературное произведение.
В уяві у письменниці ідей ще на 10 романів. У першому ж авторка намагалася не повторювати нікого з улюблених авторів, а створити свій фентезі-світ. Обіцяє, що в продовженні роману серед персонажів себе зможуть знайти її друзі та знайомі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.