#ясумуюзашколою – українські учні на карантині беруть участь у флешмобі

Сумую за школою. Українська малеча записує відео ролики, в яких ділиться тим, як їм живеться під час карантину. Вже кілька сотень дітей і підлітків розказали про себе і передали привіти школам. Тут і первачки, і випускники, і навіть ті, хто закінчили навчання кілька років тому. Дехто обходиться навіть без слів, бо сум за однокласниками виказує у тіток. Флешмоб запустили учасники освітнього руху EdCamp Ukraine. Активісти вже тиждень проводять онлайн семінари для вчителів і батьків. Флешмобом хочуть підтримати усіх, кого відірвав від парт карантин. Зняті ролики закликають викладати в соцмережі з хештегом я сумую за школою. Усі відео показують тисячам учасників Антикризового національного онлайн фестивалю “Тримай п’ять, освіто!”.

випускник:

У нас 22 день карантина, я уже прошел несколько курсов по дискретной математике, почти сделал всю домаху! Спасибо нашим учителям, которые вовремя среагировали и начали использовать инновационные технологии в образоательных целях. Но я думаю на 100 процентов это не сможет заменить живого общения.

Максим:

Я полюбляю мурах. Вони з»явилися в сене під час карантину. Це мої мурахи. А ще я люблю проводити час зі своїми батьками, але все ж таки я сумую за школою та своїми друзями.

Олександр Елькін, голова ГО EdCamp Ukraine, радник міністра освіти і науки України:

Підтримати емоційно – саме тому ми ініціювали проведення флешмобу «Сумую за школою». Де діти можуть поділитися у відео фрагментах тим, як вони проводять, проживають цей карантин, як вони передають привіт своїм вчителям, і як вони сумують по своїм друзям.

Відео #1 в рамках флешмобу #сумуюзашколою на Онлайн-EdCamp 2020

Коли ми оголошували про початок флешмобу #сумуюзашколою, хотіли підбадьорити вчителів та вчительок — не тільки ж вони, але й діти сумують на карантині й чекають зустрічі.Нам почали надсилати БАГАТО, ДУЖЕ БАГАТО відео, які записували діти… ДУУУУУЖЕ БАГАТО…І як же нам пощастило, що у нас є партнери та друзі з медіа-проєкту @Накипело.Вони збирали, обробляли, оформлювали, монтували ці відеозвернення дітей у динамічні та милі ролики.Як?Не знаємо, але думаємо, без магії не обійшлося.Тому ще раз ДЯКУЄМО чарівникам з “Накипіло”,а вам презентуємо ПЕРШЕ відео з серії #сумуюзашколою.

Опубліковано EdCamp Ukraine Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.