«Який бовдур» та «Таємниця крижаного меча» відпочиваємо усією родиною разом із театром «Мадригал». Цими вихідними!

15 січня о 18:00 театр «Мадригал» покаже комедію за постановкою Олексія Настаченко «Який бовдур», де ви абсолютно несподівано для себе, почнете сміятися над самогубцем, а ще – над серйозним кілером-професіоналом.

Нет описания.

А вже 16 січня об 11:00- новорічну казку-фентезі “Таємниця крижаного меча”. Сюжет із давна, як могутня армія, на чолі з Чорною королевою, захопили владу у казковій країні та щоб врятувати королівство білий маг ордену правди створив чарівний крижаний меч. Його сліпуче сяйво розсіяло темряву, і принесло перемогу. Але побоюючись повернення темних сил, маг сховав меч, в надії, що лицар з добрим серцем, зможе розгадати таємницю меча і збереже мир. І ось цей час настав …

Доповнює понурення в казку тематичний антураж в театрі. Так ви зможете перетворитися на тигра або на мишеняти за допомогою художників з фейс – арту. Веселі аніматори проведуть квест по сторінках знайомих казок. Щирі і неймовірно симпатичні герої чарівного світу, дизайнерські костюми, живі декорації, сучасні спецефекти занурять в фантастичну реальність.

Квитки

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.