«ЯКЩО НЕ Я, ТО ХТО Ж ЗАХИСТИТЬ РІДНУ УКРАЇНУ?!»

У районних військових комісаріатах, розташованих в Харківській області, триває активна робота щодо оповіщення військовозобов’язаних для проходження навчальних зборів з підрозділами бригади територіальної оборони.

Нагадаємо, що 10-ти денні збори пройдуть з 28 серпня по 06 вересня 2018 року виключно в межах Харківської області, а саме: на території Дергачівського, Куп’янського, Ізюмського, Лозівського, Зміївського, Чугуївського районів та в місті Харків. Для формування підрозділів територіальної оборони будуть призвані кращі військовозобов’язані віком до 60 років, які придатні для служби за станом здоров’я та з різних причин не залучаються на доукомплектування бойових військових частин.

Так, у ході навчальних зборів особовий склад підрозділів територіальної оборони матиме змогу здобути  військові знання та практичні навички зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово–медичної підготовки.  У ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

Командування Харківського обласного військкомату зауважує на тому, що на час проходження зборів за резервістами зберігається робочі місця та середній заробіток на підприємстві незалежно від форми власності. По закінченню зборів усім резервістам працевлаштованим та не працюючим будуть здійснені грошові виплати згідно діючого законодавства. Також кожний резервіст буде забезпечений безкоштовним  3-разовим  харчуванням, речовим майном  та медичним обслуговуванням. За підсумками навчань кращим військовозобов’язаним будуть присвоєні чергові військові звання.

Важливо знати, що військовозобов’язані, які успішно пройдуть дані навчальні збори, будуть закраплені за бригадою територіальної оборони Харківщини  як резервісти та в подальшому вже не залучатимуться для проходження зборів в інших військових частинах, розташованих по всій Україні.

До слова, основним завданням підрозділів територіальної оборони є охорона стратегічних об’єктів у Харківській області у разі виникнення військової загрози. Подібні збори, але у менших масштабах вже неодноразово проводились в регіоні. Тож, у офіцерів військкоматів є певний досвід щодо їхньої організації.

Отже, командування Харківського обласного військового комісаріату звертається до усіх військовозобов’язаних – мешканців Харківської області, яким найближчим часом надійде повідомлення прибути до районного військового комісаріату, без остраху прибути у визначений термін та у разі потреби на 10 днів зануритись у цікаве армійське життя і, тим самим, допомогти нашій країні зміцніти її обороноздатність в ході навчальних зборів з підрозділами бригади територіальної оборони.

Командування Харківського обласного військкомату

Залишити відповідь