Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Як знайти щастя в парі? – психолог і гештальт-терапевт Андрій Климишин

Як знайти щастя в парі? У “Вісті. Тема дня” психолог і гештальт-терапевт Андрій Климишин поділився своїми поглядами на “хеппі” пару. Свою другу половинку ми намагаємося знайти у найрізноманітніші способи – за гороскопом і спільними захопленнями, у подорожах і по сусідству, але як не обманутися, щоб стосунки не перетворилися на тягар? Чому початок почуттів вважають найкращим періодом? Як обійти складнощі так званого періоду розвитку стосунків? Як зуміти цивілізовано розійтися, а не розірвати взаємини? Як навіюють стереотипи у почуттях і коханні книги та фільми? Та як поєднати чуттєве серце і практичну голову у побудові щасливої пари? Багато відповідей і багато думок. Андрій Климишин, керуючись психологічними практиками та досвідом роботи з парами, не радить щось, а чекає на самостійні висновки по дорозі до щастя закоханих і тих, хто такими бути перестав.
Тему, підняту в ефірі, кожному глядачу варто продовжити в щирій розмові з собою, а потім і в діалозі з партнером. Тож будьте щасливими, робіть щасливими себе і вашу пару.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023