Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Як врятуватися від паніки та проявів хвороб восени – психолог Віолетта Браторська

В ефірі «Вісті. Тема дня» Віолетта Браторська психолог, гіпнолог, психотерапевт, яка спеціалізується на допомозі людям у депресіях і складних психологічних станах, розкаже як врятуватися від паніки та проявів хвороб.
Знайома багатьом ситуація – падіння сил і відсутність бажань щойно починається осінь. Ми звикли називати це осінньою депресією та хандрою, ще більше завантажувати себе справами, аби потопити відчуття. Та врешті говоримо собі – це все зміна погоди, скоро стане легше. І більшість із нас не думає, що так ми тільки поглиблюємо проблему, закопуємо її, щоб із часом вона вибухнула. І тоді вже ані робота, ані навантаження, ані слова не допоможуть. А осінній негатив супроводжує протягом усього року без поділів на сезони.

У програмі підіймаються питання:
– Як зрозуміти, що треба звертатися до психолога?
– Які прояви мають занепокоїти людину або її оточення, щоб перший візит відбувся?
– Депресія. Увесь світ рахується з цією хворобою, а у нас вона і досі як виправдання, яким пояснюють зміни настрою. Наскільки серйозна ця проблема?
– Які методи використовуються, щоб повернути людину до нормального життя?
– Як працює гіпноз, що саме відбуватиметься на прийомі, чому саме його варто застосувати?
– Усе більше людей скаржаться, що відчувають панічні атаки, і не можуть впоратися самостійно. Чому ми відчуваємо паніку?
– Як подолати панічні атаки? Чи можна вилікуватися самотужки або це притягне нові проблеми?
– Як рятуватися від ВСД? Є спільний рецепт чи підходи до проблеми індивідуальні?

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023