Як вакцинують медиків у зоні ООС

В районі проведення ООС розпочали вакцинацію від COVID-19. 25 лютого до 66-го військового госпіталю надійшла перша партія вакцини для профілактики коронавірусної інфекції COVID-19 – AstraZeneca, у кількості 7200 доз.
Возможно, это изображение (1 человек, военная форма и на открытом воздухе)
Лікарі розпочали вакцинацію особового складу госпіталю, а також окремої автосанітарної роти. 26 лютого бригади у складі лікаря-анестезіолога, лікаря-терапевта і медичної сестри, почали виїжджати для здійснення щеплень безпосередньо у підрозділи в зоні відповідальності.
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят и в помещении)
Вакцинація проводиться у два етапи, приблизно через чотири-дванадцять тижнів після першого. Щодо умов зберігання, це дуже сприятливі умови, адже інструкція вимагає зберігати вакцину при температурі від +2 до +8 градусів за Цельсієм.
Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)
Вакцинація – цілком добровільна. Спочатку, всі пацієнти проходять обстеження у лікаря, міряється температура тіла, артеріальний тиск, збирається дані анамнезу і тоді визначається чи є протипоказання до вакцинації. Абсолютними протипоказаннями є підвищена температура тіла, гострі захворювання або алергічні реакції до компонентів вакцини.
Возможно, это изображение (в помещении)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.